Кількість
|
Вартість
|
||
|
Пили циркулярні, форматно-розкроювальні повністю покривають виробничі потреби
Для підготовки листових будівельних матеріалів, які використовуються для виготовлення меблів майстри користуються циркуляркою. Пристрій широко використовується як на великих будівництвах, так і для покриття побутових потреб, при ремонті, в столярстві, інших майстернях. Обладнання за заданими розмірами вирізає габаритні плити із МДФ, метала, дерева, пластика, ДСП. Пилою циркуляркою врізають рейки заданого розміру.
Виробники виготовляють інструменти двох видів:
- вертикальні;
- горизонтальні – економ-, вищий-, бізнес клас.
Найпростіша пила циркулярна має мінімальну кількість робочих вузлів стандартної будови з малопотужними силовими агрегатами. Пильні вузли розпилювального верстату здатні продуктивно та комфортно працювати всю робочу зміну. Форматні установи, які відносяться до вищого класу, багато коштують, швидко окупаються, використовуються на промислових підприємствах. Вертикальні циркулярні пили невеликого розміру компактно розміщуються у маленькому приміщені, установлюються на маленьких підприємствах.
Як вибрати якісну циркулярну пилу в Україні?
Розпилювальне обладнання відрізняється від інших форматних верстатів довгим терміном роботи. Вони поділяються на три групи, які варто враховувати, вирішуючи, яку купити циркулярну пилу:
- робота протягом двох змін, 20 годин;
- робота всю зміну, до 10 годин;
- робочий потенціал більше 5 годин без перерви.
Ціна циркулярки та комплектація залежать від здатності працювати багато годин поспіль. Конструкція пристрою складається із основних елементів:
- лінійка;
- опора;
- каретка;
- стіл.
Величина деталей та додаткове оснащення визначають, який формат матиме розпилювання. Габаритні вироби підбираються для виконання масштабних завдань, на них незручно обробляти невеличкі заготовки.
Можна циркулярну пилу купити з роликовими чи кульковими каретками. Останні самостійно виводять убік стружку. Перші зносостійкі та довговічніші, добре витримують механічні ушкодження, не покриваються корозією, їх не потрібно додатково змащувати. Вибираючи циркулярку за ціною, варто врахувати її основні характеристики: вага, потужність, швидкість обертання, бренд виробника, довжина та глибина пропилу.
Де купити циркулярку в Україні?
Через спеціалізований сайт instrument.in.ua зручно швидко вибрати та купити циркулярну пилу за ціною під будь-який бюджет. В асортименті прилади ручні, настільні, акумуляторні, мережеві, професійні, безпечні та точні, високої якості, ефективні, безпечні. В картках товару є їх опис, характеристики, вказані актуальні ціни на циркулярні пили, наведені відгуки користувачів та якісні фото.
Мешканці всіх міст України можуть купити пилу циркулярну онлайн з надійною та швидкою доставкою транспортним перевізником Нова пошта. По Києву організована доставка кур’єром на вказану замовником адресу. Також є можливість самовивозу із офлайн магазина.