Ручной и Электроинструмент
Новости Статьи Установка электростанций Алмазное сверление Алмазная резка

Пневматичний степлер

Пневматичний степлер - це інструмент, який призначений для забивання дрібного кріплення, зокрема, шпильок, скоб, цвяхів.

Пневматичний степлер - більш продуктивний і надійний, в порівнянні з механічними та електричними степлерами. Працює за рахунок енергії стисненого повітря. Пневматичний степлер має заряд, що включає певне число скоб або інших кріпильних елементів, які можна назвати кількістю пострілів. Скоби знаходяться в обоймі, розташованої усередині степлера.  

Пневматичний степлери активно використовуються на меблевому виробництві, а також в будівельно-оздоблювальних роботах. Він дозволяє зменшити трудовитрати і підвищити продуктивність роботи.  

Виділяють 2 основних види Пневмостеплер: під скобу і під цвяхи. Степлер  під скобу - ідеальний вибір для кріплення тканини і плівки до фанери, деревині. Степлер під цвяхи дозволяє забивати цвяхи невеликого розміру одним рухом руки. Пневмостеплер гвоздезабивной зручний при проведенні паркетних робіт, монтажі конструкцій з дерева (меблів, дерев'яних рам та ін.)